تاثیر جلسات گروهی در رشد استارتاپ ها

تاثیر جلسات گروهی در رشد استارتاپ ها

تاثیر جلسات گروهی در رشد استارتاپ ها

جلسات گروهی و تشکیل تیم برای استارتاپ ضروری است و بدون آن نمی توانید یک استارتاپ موفق داشته باشید. ما از همه می خواهیم که در آخر ایده خودشان را به ما بگویند گه برای ساخت محصول به چه کسانی نیاز هست و چگونه آن ها را پیدا کنیم و متقاعدشان کنیم که با ما شریک شود.

این بدین معناست که باید بتوانید مهارت های خودتان را ارزیابی کنید و ببینید چه کم دارید. اگر یک توسعه دهنده یا برنامه نویس هستید و به یک بازاریاب نیاز دارید برای راه اندازی استارتاپ خود و برای این کار نیز تخصص خاص خود را نیاز دارد و شما می توانید با جمع کردن تکه های پازل در جلسات گروهی آن ها را به شکل دلخواه خود درآورید. ممکن است حتی شما بخواهید برنامه نویسان دیگری را هم در تیمتان داشته باشید که لازم نباشد تنهایی روی قسمت برنلمه نویسی پروژه کار کنید. این روش خوبی هست تا بتوانید مهارت جدید را که در حالت عادی فرصت انجام دادنش را ندارید به دست آورید.

اینطور می توانید تشخیص دهید در چه کاری ماهر هستید و در چه قسمت کار ضعف دارید. همانگونه که برای تولید محصولات باید چندین مرحله بگذرد تا آماده شود لازم است در مورد خودمان نیز همین کار را انجام دهیم. این کاری هست که کارآفرینان انجام می دهند.